Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2024 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt1320062,172,33
2Mikkel Brix340080,380,88
3Andreas Riano Ørum330050,601,60
4Niclas Thyssen220050,400,60
5Hiwa Ebrahimi130090,110,67
6Karim Elidrissi110030,330,33
7Martin Heerup Villumsen110080,120,88
8Patrick Maktabi023130,000,33
9Allan Jeppsson020050,000,20
10Christian Brendstrup010020,001,50
11Michael Hjort011060,000,67
12Mathias Hansen010080,001,25
13Morten Schwartz000010,000,00
14Søren Søgaard000010,002,00
15Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
16Jakob Remfeldt000020,001,00
17Osama Badawy000020,000,00
18Emil Ankjær000040,001,75
19Mikkel Meldgaard Sørensen000070,000,43
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet