Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt13700101,301,60
2Allan Jeppsson430080,500,50
3Jakob Remfeldt421070,571,29
4Lennard Ingwes400041,002,50
5Michael Rømer230070,291,29
6Michael Hjort200090,221,67
7Mikkel Brix1800100,100,90
8Morten Dalsgaard Christiansen140050,200,80
9Hiwa Ebrahimi030020,002,00
10Karim Elidrissi010020,001,00
11Thomas Køster010020,001,00
12Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
13René Jacobsen000040,000,50
14Søren Søgaard000050,000,20
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet