Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt241500181,331,39
2Morten Schwartz710032,332,67
3Jakob Remfeldt6310150,401,00
4Mikkel Brix51100160,310,94
5Allan Jeppsson5500140,360,57
6Hamza Shah470041,001,25
7Lennard Ingwes400041,002,50
8Michael Rømer3600130,231,08
9Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
10Karim Elidrissi220030,670,67
11Michael Hjort2000120,171,58
12René Jacobsen100070,140,57
13Hiwa Ebrahimi030040,001,25
14Thomas Køster010080,000,75
15Samir Khammal000010,002,00
16David Gerges000010,000,00
17Mathias Hansen000020,001,00
18Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
19Søren Søgaard000080,000,38
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet