Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2018 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt22800181,221,33
2Morten Schwartz7400100,701,00
3Morten Dalsgaard Christiansen661090,671,44
4Allan Jeppsson5600180,281,22
5Hamza Shah520060,830,17
6Hiwa Ebrahimi330080,381,00
7René Jacobsen3100140,210,71
8Mikkel Brix2500140,140,64
9Jakob Remfeldt110030,331,33
10Michael Hjort1100100,100,70
11Christian Brendstrup100011,001,00
12Lennard Ingves020020,002,50
13Søren Søgaard0200150,001,67
14Amin Dahmani010010,000,00
15Jannick Andersen010060,000,17
16Dan Wilms Jensen010060,000,67
17Thomas Køster0100100,000,70
18Samir Khammal000010,001,00
19Michel Leth000010,000,00
20Michael Rømer000020,003,50
21Karim Elidrissi000020,000,50
22Jesper Sonne000050,001,60
23Nick Bornak Saxkjær000050,000,80
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet