Partizan Kaukasus - 2018 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt22800181,221,33
2Morten Schwartz7400100,701,00
3Morten Dalsgaard Christiansen661090,671,44
4Allan Jeppsson5600180,281,22
5Hamza Shah520060,830,17
6Hiwa Ebrahimi330080,381,00
7René Jacobsen3100140,210,71
8Mikkel Brix2500140,140,64
9Jakob Remfeldt110030,331,33
10Michael Hjort1100100,100,70
11Christian Brendstrup100011,001,00
12Lennard Ingves020020,002,50
13Søren Søgaard0200150,001,67
14Amin Dahmani010010,000,00
15Dan Wilms Jensen010060,000,67
16Jannick Andersen010060,000,17
17Thomas Køster0100100,000,70
18Samir Khammal000010,001,00
19Michel Leth000010,000,00
20Michael Rømer000020,003,50
21Karim Elidrissi000020,000,50
22Nick Bornak Saxkjær000050,000,80
23Jesper Sonne000050,001,60
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet