Partizan Kaukasus - 2018 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt22800181,221,33
2Morten Schwartz7400100,701,00
3Morten Dalsgaard Christiansen661090,671,44
4Allan Jeppsson5600180,281,22
5Hamza Shah520060,830,17
6Hiwa Ebrahimi330080,381,00
7René Jacobsen3100140,210,71
8Mathias Hansen260030,672,00
9Mikkel Brix2500140,140,64
10Jakob Remfeldt110030,331,33
11Michael Hjort1100100,100,70
12Christian Brendstrup100011,001,00
13Lennard Ingwes020020,002,50
14Søren Søgaard0200150,001,67
15Amin Dahmani010010,000,00
16Jannick Andersen010060,000,17
17Dan Wilms Jensen010060,000,67
18Thomas Køster0100100,000,70
19Michael Rømer000010,001,00
20Samir Khammal000010,001,00
21Michel Leth000010,000,00
22Karim Elidrissi000020,000,50
23Jesper Sonne000050,001,60
24Nick Bornak Saxkjær000050,000,80
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet