Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Andreas Riano Ørum6710130,462,08
2Niclas Thyssen211710161,312,06
3Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
4Thomas Sørensen100030,331,67
5Søren Søgaard010070,001,43
6Kasper Remfeldt13500131,001,23
7Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
8Patrick Maktabi3410110,270,91
9Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
10Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
11Allan Jeppsson2700100,200,50
12Michael Hjort020080,000,50
13Mikkel Brix000020,000,50
14Philip Nielsen200030,670,33
15René Jacobsen200070,290,00
16Morten Schwartz000040,000,00
17Hamzah Shah100020,500,00
18Karim Elidrissi010020,000,00
19Christian Brendstrup000020,000,00
20Mathias Hansen000010,000,00
21Osama Badawy000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet