Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Navn
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Allan Jeppsson200021,001,00
2Christian Brendstrup000060,002,00
3Hamza Shah670070,862,14
4Hiwa Ebrahimi250060,331,17
5Jakob Remfeldt010020,000,00
6Karim Elidrissi010020,000,50
7Kasper Remfeldt15700101,501,50
8Lennard Ingwes110030,332,00
9Michael Hjort120060,171,67
10Michael Rømer000030,000,33
11Mikkel Brix360080,380,50
12Morten Schwartz100020,500,50
13Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
14René Jacobsen301070,430,86
15Søren Søgaard030080,001,25
16Thomas Køster000060,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet