Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Niclas Thyssen211710161,312,06
2Kasper Remfeldt13500131,001,23
3Philip Nielsen200030,670,33
4Hamzah Shah100020,500,00
5Andreas Riano Ørum6710130,462,08
6Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
7Thomas Sørensen100030,331,67
8René Jacobsen200070,290,00
9Patrick Maktabi3410110,270,91
10Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
11Allan Jeppsson2700100,200,50
12Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
13Michael Hjort020080,000,50
14Søren Søgaard010070,001,43
15Morten Schwartz000040,000,00
16Karim Elidrissi010020,000,00
17Christian Brendstrup000020,000,00
18Mikkel Brix000020,000,50
19Mathias Hansen000010,000,00
20Osama Badawy000010,000,00
21Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet