Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Niclas Thyssen211710161,312,06
2Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
3Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
4Kasper Remfeldt13500131,001,23
5Andreas Riano Ørum6710130,462,08
6Patrick Maktabi3410110,270,91
7Allan Jeppsson2700100,200,50
8Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
9Michael Hjort020080,000,50
10René Jacobsen200070,290,00
11Søren Søgaard010070,001,43
12Morten Schwartz000040,000,00
13Philip Nielsen200030,670,33
14Thomas Sørensen100030,331,67
15Hamzah Shah100020,500,00
16Karim Elidrissi010020,000,00
17Christian Brendstrup000020,000,00
18Mikkel Brix000020,000,50
19Osama Badawy000010,000,00
20Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
21Mathias Hansen000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet