Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
2Mathias Hansen000010,000,00
3Osama Badawy000010,000,00
4Karim Elidrissi010020,000,00
5Christian Brendstrup000020,000,00
6Hamzah Shah100020,500,00
7Mikkel Brix000020,000,50
8Philip Nielsen200030,670,33
9Thomas Sørensen100030,331,67
10Morten Schwartz000040,000,00
11Søren Søgaard010070,001,43
12René Jacobsen200070,290,00
13Michael Hjort020080,000,50
14Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
15Allan Jeppsson2700100,200,50
16Patrick Maktabi3410110,270,91
17Andreas Riano Ørum6710130,462,08
18Kasper Remfeldt13500131,001,23
19Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
20Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
21Niclas Thyssen211710161,312,06
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet