Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Patrick Maktabi3410110,270,91
2Andreas Riano Ørum6710130,462,08
3Niclas Thyssen211710161,312,06
4Osama Badawy000010,000,00
5Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
6Mathias Hansen000010,000,00
7Christian Brendstrup000020,000,00
8Mikkel Brix000020,000,50
9Hamzah Shah100020,500,00
10Karim Elidrissi010020,000,00
11Thomas Sørensen100030,331,67
12Philip Nielsen200030,670,33
13Morten Schwartz000040,000,00
14René Jacobsen200070,290,00
15Søren Søgaard010070,001,43
16Michael Hjort020080,000,50
17Allan Jeppsson2700100,200,50
18Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
19Kasper Remfeldt13500131,001,23
20Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
21Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet