Partizan Kaukasus - 2023 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Niclas Thyssen211710161,312,06
2Andreas Riano Ørum6710130,462,08
3Allan Jeppsson2700100,200,50
4Kasper Remfeldt13500131,001,23
5Hiwa Ebrahimi6500150,400,53
6Martin Heerup Villumsen3500140,211,07
7Patrick Maktabi3410110,270,91
8Michael Hjort020080,000,50
9Karim Elidrissi010020,000,00
10Søren Søgaard010070,001,43
11Philip Nielsen200030,670,33
12René Jacobsen200070,290,00
13Hamzah Shah100020,500,00
14Thomas Sørensen100030,331,67
15Mikkel Meldgaard Sørensen1000100,100,60
16Mathias Hansen000010,000,00
17Osama Badawy000010,000,00
18Morten Dalsgaard Christiansen000010,002,00
19Christian Brendstrup000020,000,00
20Mikkel Brix000020,000,50
21Morten Schwartz000040,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet