Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt15700101,501,50
2Hamza Shah670070,862,14
3Mikkel Brix360080,380,50
4René Jacobsen301070,430,86
5Hiwa Ebrahimi250060,331,17
6Allan Jeppsson200021,001,00
7Michael Hjort120060,171,67
8Lennard Ingwes110030,332,00
9Morten Schwartz100020,500,50
10Søren Søgaard030080,001,25
11Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
12Karim Elidrissi010020,000,50
13Jakob Remfeldt010020,000,00
14Michael Rømer000030,000,33
15Thomas Køster000060,000,00
16Christian Brendstrup000060,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet