Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2022 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt22121121,831,42
2Niclas Thyssen181900131,382,54
3Philip Nielsen530070,712,00
4Morten Dalsgaard Christiansen4700100,400,80
5Andreas Riano Ørum240040,502,75
6Mikkel Brix2400100,200,60
7Mikkel Meldgaard Sørensen2300110,181,55
8Michael Hjort1310120,081,17
9Hiwa Ebrahimi120070,140,57
10Andreas Kjær Hansen110020,502,00
11Allan Jeppsson100011,004,00
12Lasse Søelund100020,500,50
13Hamzah Shah020020,000,00
14Jakob Remfeldt021040,001,00
15René Jacobsen010020,000,00
16Søren Søgaard010070,001,43
17Nick Bornak Saxkjær000010,001,00
18Martin Heerup Villumsen000070,000,86
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet