Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt1470091,561,33
2Hamza Shah560060,831,50
3Mikkel Brix350070,430,43
4René Jacobsen301060,500,83
5Hiwa Ebrahimi250060,331,17
6Allan Jeppsson200012,001,00
7Michael Hjort120050,201,60
8Lennard Ingwes110030,332,00
9Morten Schwartz100020,500,50
10Søren Søgaard030070,001,29
11Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
12Karim Elidrissi010020,000,50
13Jakob Remfeldt010020,000,00
14Michael Rømer000030,000,33
15Thomas Køster000050,000,00
16Christian Brendstrup000060,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet