Partizan Kaukasus - 2019 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt16820151,071,27
2Karim Elidrissi530051,003,60
3Mikkel Brix4900160,250,81
4René Jacobsen4400130,310,46
5Lennard Ingwes310070,431,86
6Hiwa Ebrahimi131080,120,88
7Søren Søgaard1320180,061,17
8Christian Brendstrup100011,001,00
9Allan Jeppsson100030,330,33
10Mathias Hansen010040,001,75
11Hamza Shah010050,000,40
12Marc Wichmann010070,000,43
13Jakob Remfeldt000010,005,00
14Dan Wilms Jensen000010,000,00
15Michael Hjort000020,001,50
16Michael Rømer000020,001,50
17Jonas Fuglsang001020,002,00
18Sibgha Amadid000030,000,00
19Jesper Sonne000030,000,67
20Morten Dalsgaard Christiansen000030,000,33
21Morten Schwartz000040,000,50
22Thomas Køster000080,000,25
23Nick Bornak Saxkjær000080,002,25
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet