Partizan Kaukasus - 2019 > Statistik - Mål
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt831090,891,33
2Mikkel Brix3400100,300,80
3René Jacobsen330090,330,33
4Lennard Ingwes310050,602,20
5Karim Elidrissi110030,332,33
6Søren Søgaard1110120,081,50
7Allan Jeppsson100030,330,33
8Mathias Hansen010040,001,75
9Marc Wichmann010070,000,43
10Dan Wilms Jensen000010,000,00
11Jakob Remfeldt000010,005,00
12Michael Rømer000010,003,00
13Nick Bornak Saxkjær000020,002,00
14Jesper Sonne000020,001,00
15Michael Hjort000020,001,50
16Morten Dalsgaard Christiansen000020,000,50
17Jonas Fuglsang001020,002,00
18Hiwa Ebrahimi000030,000,33
19Hamza Shah000030,000,33
20Morten Schwartz000040,000,50
21Thomas Køster000050,000,40
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet