Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Morten Schwartz710032,332,67
2Lennard Ingwes400041,002,50
3Samir Khammal000010,002,00
4Michael Hjort2000120,171,58
5Kasper Remfeldt241500181,331,39
6Hamza Shah470041,001,25
7Hiwa Ebrahimi030040,001,25
8Michael Rømer3600130,231,08
9Jakob Remfeldt6310150,401,00
10Mathias Hansen000020,001,00
11Mikkel Brix51100160,310,94
12Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
13Thomas Køster010080,000,75
14Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
15Karim Elidrissi220030,670,67
16Allan Jeppsson5500140,360,57
17René Jacobsen100070,140,57
18Søren Søgaard000080,000,38
19David Gerges000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet