Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Karakter
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»«M/K»»KAR«
1Hamza Shah670070,862,14
2Christian Brendstrup000060,002,00
3Lennard Ingwes110030,332,00
4Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
5Michael Hjort120060,171,67
6Kasper Remfeldt15700101,501,50
7Søren Søgaard030080,001,25
8Hiwa Ebrahimi250060,331,17
9Allan Jeppsson200021,001,00
10René Jacobsen301070,430,86
11Mikkel Brix360080,380,50
12Morten Schwartz100020,500,50
13Karim Elidrissi010020,000,50
14Michael Rømer000030,000,33
15Thomas Køster000060,000,00
16Jakob Remfeldt010020,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet