Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Navn
 
 »Navn««M»«A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Allan Jeppsson5500140,360,57
2David Gerges000010,000,00
3Hamza Shah470041,001,25
4Hiwa Ebrahimi030040,001,25
5Jakob Remfeldt6310150,401,00
6Karim Elidrissi220030,670,67
7Kasper Remfeldt241500181,331,39
8Lennard Ingwes400041,002,50
9Mathias Hansen000020,001,00
10Michael Hjort2000120,171,58
11Michael Rømer3600130,231,08
12Mikkel Brix51100160,310,94
13Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
14Morten Schwartz710032,332,67
15Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
16René Jacobsen100070,140,57
17Samir Khammal000010,002,00
18Søren Søgaard000080,000,38
19Thomas Køster010080,000,75
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet