Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Morten Schwartz710032,332,67
2Kasper Remfeldt241500181,331,39
3Hamza Shah470041,001,25
4Lennard Ingwes400041,002,50
5Karim Elidrissi220030,670,67
6Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
7Jakob Remfeldt6310150,401,00
8Allan Jeppsson5500140,360,57
9Mikkel Brix51100160,310,94
10Michael Rømer3600130,231,08
11Michael Hjort2000120,171,58
12René Jacobsen100070,140,57
13Thomas Køster010080,000,75
14Søren Søgaard000080,000,38
15Hiwa Ebrahimi030040,001,25
16Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
17Mathias Hansen000020,001,00
18Samir Khammal000010,002,00
19David Gerges000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet