Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Mål pr. kamp
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»«K»»M/K««KAR»
1Kasper Remfeldt15700101,501,50
2Allan Jeppsson200021,001,00
3Hamza Shah670070,862,14
4Morten Schwartz100020,500,50
5René Jacobsen301070,430,86
6Mikkel Brix360080,380,50
7Hiwa Ebrahimi250060,331,17
8Lennard Ingwes110030,332,00
9Michael Hjort120060,171,67
10Søren Søgaard030080,001,25
11Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
12Thomas Køster000060,000,00
13Christian Brendstrup000060,002,00
14Michael Rømer000030,000,33
15Karim Elidrissi010020,000,50
16Jakob Remfeldt010020,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet