Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt241500181,331,39
2Mikkel Brix51100160,310,94
3Jakob Remfeldt6310150,401,00
4Allan Jeppsson5500140,360,57
5Michael Rømer3600130,231,08
6Michael Hjort2000120,171,58
7Thomas Køster010080,000,75
8Søren Søgaard000080,000,38
9Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
10René Jacobsen100070,140,57
11Hamza Shah470041,001,25
12Lennard Ingwes400041,002,50
13Hiwa Ebrahimi030040,001,25
14Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
15Morten Schwartz710032,332,67
16Karim Elidrissi220030,670,67
17Mathias Hansen000020,001,00
18Samir Khammal000010,002,00
19David Gerges000010,000,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet