Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Kampe
 
 «Navn»«M»«A»«G»«R»»K««M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt15700101,501,50
2Mikkel Brix360080,380,50
3Søren Søgaard030080,001,25
4Hamza Shah670070,862,14
5René Jacobsen301070,430,86
6Hiwa Ebrahimi250060,331,17
7Michael Hjort120060,171,67
8Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
9Thomas Køster000060,000,00
10Christian Brendstrup000060,002,00
11Lennard Ingwes110030,332,00
12Michael Rømer000030,000,33
13Allan Jeppsson200021,001,00
14Morten Schwartz100020,500,50
15Jakob Remfeldt010020,000,00
16Karim Elidrissi010020,000,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet