Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Samir Khammal000010,002,00
2David Gerges000010,000,00
3Mathias Hansen000020,001,00
4Morten Schwartz710032,332,67
5Karim Elidrissi220030,670,67
6Hamza Shah470041,001,25
7Hiwa Ebrahimi030040,001,25
8Lennard Ingwes400041,002,50
9Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
10Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
11René Jacobsen100070,140,57
12Thomas Køster010080,000,75
13Søren Søgaard000080,000,38
14Michael Hjort2000120,171,58
15Michael Rømer3600130,231,08
16Allan Jeppsson5500140,360,57
17Jakob Remfeldt6310150,401,00
18Mikkel Brix51100160,310,94
19Kasper Remfeldt241500181,331,39
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet