Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Røde kort
 
 «Navn»«M»«A»«G»»R««K»«M/K»«KAR»
1Karim Elidrissi010020,000,50
2Jakob Remfeldt010020,000,00
3Morten Schwartz100020,500,50
4Allan Jeppsson200021,001,00
5Lennard Ingwes110030,332,00
6Michael Rømer000030,000,33
7Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
8Michael Hjort120060,171,67
9Thomas Køster000060,000,00
10Christian Brendstrup000060,002,00
11Hiwa Ebrahimi250060,331,17
12René Jacobsen301070,430,86
13Hamza Shah670070,862,14
14Søren Søgaard030080,001,25
15Mikkel Brix360080,380,50
16Kasper Remfeldt15700101,501,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet