Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1Jakob Remfeldt6310150,401,00
2Samir Khammal000010,002,00
3David Gerges000010,000,00
4Mathias Hansen000020,001,00
5Morten Schwartz710032,332,67
6Karim Elidrissi220030,670,67
7Hiwa Ebrahimi030040,001,25
8Hamza Shah470041,001,25
9Lennard Ingwes400041,002,50
10Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
11Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
12René Jacobsen100070,140,57
13Thomas Køster010080,000,75
14Søren Søgaard000080,000,38
15Michael Hjort2000120,171,58
16Michael Rømer3600130,231,08
17Allan Jeppsson5500140,360,57
18Mikkel Brix51100160,310,94
19Kasper Remfeldt241500181,331,39
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet