Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1René Jacobsen301070,430,86
2Morten Schwartz100020,500,50
3Karim Elidrissi010020,000,50
4Jakob Remfeldt010020,000,00
5Allan Jeppsson200021,001,00
6Michael Rømer000030,000,33
7Lennard Ingwes110030,332,00
8Hiwa Ebrahimi250060,331,17
9Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
10Michael Hjort120060,171,67
11Thomas Køster000060,000,00
12Christian Brendstrup000060,002,00
13Hamza Shah670070,862,14
14Mikkel Brix360080,380,50
15Søren Søgaard030080,001,25
16Kasper Remfeldt15700101,501,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet