Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Gule kort
 
 «Navn»«M»«A»»G««R»«K»«M/K»«KAR»
1René Jacobsen301070,430,86
2Jakob Remfeldt010020,000,00
3Allan Jeppsson200021,001,00
4Morten Schwartz100020,500,50
5Karim Elidrissi010020,000,50
6Michael Rømer000030,000,33
7Lennard Ingwes110030,332,00
8Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
9Michael Hjort120060,171,67
10Thomas Køster000060,000,00
11Christian Brendstrup000060,002,00
12Hiwa Ebrahimi250060,331,17
13Hamza Shah670070,862,14
14Søren Søgaard030080,001,25
15Mikkel Brix360080,380,50
16Kasper Remfeldt15700101,501,50
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet