Boldnettet - kb SMS pmindelser
Partizan Kaukasus - 2021 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt241500181,331,39
2Mikkel Brix51100160,310,94
3Hamza Shah470041,001,25
4Michael Rømer3600130,231,08
5Allan Jeppsson5500140,360,57
6Morten Dalsgaard Christiansen350070,430,86
7Jakob Remfeldt6310150,401,00
8Hiwa Ebrahimi030040,001,25
9Karim Elidrissi220030,670,67
10Morten Schwartz710032,332,67
11Thomas Køster010080,000,75
12Lennard Ingwes400041,002,50
13Michael Hjort2000120,171,58
14René Jacobsen100070,140,57
15Samir Khammal000010,002,00
16David Gerges000010,000,00
17Mathias Hansen000020,001,00
18Nick Bornak Saxkjær000040,000,75
19Søren Søgaard000080,000,38
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet