Partizan Kaukasus - 2020 > Statistik - Assist
 
 «Navn»«M»»A««G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt15700101,501,50
2Hamza Shah670070,862,14
3Mikkel Brix360080,380,50
4Hiwa Ebrahimi250060,331,17
5Søren Søgaard030080,001,25
6Michael Hjort120060,171,67
7Nick Bornak Saxkjær020060,001,67
8Lennard Ingwes110030,332,00
9Jakob Remfeldt010020,000,00
10Karim Elidrissi010020,000,50
11René Jacobsen301070,430,86
12Allan Jeppsson200021,001,00
13Morten Schwartz100020,500,50
14Michael Rømer000030,000,33
15Thomas Køster000060,000,00
16Christian Brendstrup000060,002,00
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet