Boldnettet - kb SMS pmindelser
 
 «Navn»»M««A»«G»«R»«K»«M/K»«KAR»
1Kasper Remfeldt15460901640,941,20
2Thorfin Holm7271601570,460,85
3Mikkel Brix6574302050,321,18
4Morten Runge473300730,641,53
5Stinus Bonderup4326511940,220,84
6Anders Haahr Rasmussen422900820,511,01
7Morten Schwartz391932630,621,02
8Martin Vedel3017211060,281,22
9Karim Elidrissi222700420,521,79
10Hamza Shah212010470,450,85
11Allan Jeppsson192600590,321,00
12Morten Dalsgaard Christiansen181910570,321,30
13Michael Rømer151020400,381,12
14Jakob Remfeldt15870380,391,21
15René Jacobsen15810520,290,73
16Hiwa Ebrahimi131820550,240,82
17Amin Dahmani13710200,651,75
18Coach Dalsberg121220800,150,82
19Søren Ishøy11200220,500,86
20Rune Aabenhus101500430,231,37
21Sven Stokbro101510660,151,18
22Bjarke Fjeldsted10500260,381,12
23Søren Søgaard9461852340,041,24
24Louis Torp9500120,750,67
25Johan Philip Stalder9210140,640,93
26Laurits Harmer Lassen81300690,120,99
27Thomas Køster811401290,060,57
28Michael Hjort7940620,111,21
29Wahid Elidrissi760090,783,00
30Samir Khammal6621250,241,00
31Troels Børrild630080,751,12
32Nikolaj Kjær Jensen5810910,050,51
33Henrik Bernth5510150,330,47
34Mathias Dalsgaard Christiansen5500210,240,62
35Ronni Szumlanski Nielsen530080,621,25
36Lennard Ingwes4400130,311,92
37Christian Lauersen4210250,160,44
38Peter Haahr Rasmussen3510150,200,73
39Lasse Donovan3200210,140,33
40Christian Brendstrup3110130,231,46
41Rasmus Bielefeldt2921790,030,76
42Mathias Hansen270070,291,86
43Claus Wiekhorst230090,220,56
44Rasmus Mathiasen2300270,070,59
45Mesut220050,401,60
46Jakob Boldmongol Kjær2210690,030,64
47David Gerges2110220,090,27
48Mikkel Balskilde200021,002,00
49Thomas Hansen110020,500,00
50Magnus100020,500,00
51Rune Kerndrup1000100,100,00
52Sibgha Amadid0600160,000,62
53Troels Johannesen051090,000,56
54Tim Myllerup Kjær031090,000,44
55Jakob Meyer020040,001,50
56Nick Bornak Saxkjær0200190,001,68
57David Christensen010020,000,50
58Jannick Andersen010060,000,17
59Marc Wichmann010070,000,43
60Dan Wilms Jensen010080,000,50
61Benjamin Nauta0100100,000,10
62Rasmus Høgh Sproegel000010,001,00
63Michel Leth000010,000,00
64Morten Wilhelm000010,000,00
65Paul R. Owen000020,000,00
66Jonas Fuglsang001020,002,00
67Jesper Sonne000090,001,33
68Kim Galant000090,000,33
69Chris Moore001090,000,00
70Søren The Goalie Gisselmann0000130,001,08
71Christian Husmer0000240,001,25
 
Vælg Sæson
© Boldnettet.dk

Ny funktion:
Har du flere bruger-konti i samme klub?

Det er nu muligt at koble flere brugere sammen på ét login!

Det gøres under "SpillerSite" -> "Personlige indstillinger"

Boldnettet